Audriaus Giraiciobraskiu braskiu ukis

„Flair“, „Goossens Flevoplant“ veislės, sunoksta maždaug 5–7 dienas prieš „Honeoye“. Veislė taip pat gali būti per anksti labai lengvai. Flair yra gana atviras augalas su ilgais žiedynais. Reikėtų pasiruošti apsaugai nuo gėlių šalnų! Derliaus nuėmimo procesas yra labai kompaktiškas, o didesni kiekiai nuimami labai greitai.
Nuojauta pasižymi ryškiai raudonais, gražiai blizgančiais vaisiais. Skonis labai geras. Ankstyvas ir pakankamas vandens tiekimas yra labai svarbus, kitaip derliaus metu vaisiai taps per maži.
Kadangi „Flair“ yra gana silpna, ypač pasodinus, ją reikia sodinti ant kuo geresnio dirvožemio. Gera frigo sodinimo data yra gegužė / birželis, žaliems augalams – nuo rugpjūčio 1 iki 10 dienos. Tada augalas turi pakankamai vystymosi laiko, kad rudenį būtų gera indukcija. Labai svarbu, kad augalai būtų pasodinti pakankamu gyliu. Mes rekomenduojame pasodinti 25 – 30 cm atstumą. Sodinant frigo be derliaus nuėmimo, gėlės turėtų būti kuo greičiau išlaužytos.
Kaip (A +) augalas, „Flair“ taip pat tinka susitikimų kultūrai. Tuomet būtina drėkinti.
„Flair“ jautriai reaguoja į herbicidus iškart po sodinimo. Tol, kol augalas dar nėra tinkamai įsišaknijęs, naudojimo normos turėtų būti mažos (suskaldytos). Po pasodinimo rekomenduojamas prevencinis gydymas nuo Phytophthora cactorum.
Ištekliai turėtų būti tinkamai aprūpinti maistinėmis medžiagomis ir mikroelementais bet kuriuo augimo metu. Ypač cinko ir mangano trūkumas pasireiškia pašviesėjusiais lapais. Nuojauta rodo panašius simptomus esant aukštesnei pH vertei ir žemai dirvožemio temperatūrai. Todėl svarbu laiku apvaisinti lapus. Ypatingas dėmesys reikalingas pavasarį, kai „Flair“ prasideda labai greitai, o tada tiek pat greitai ir nepakankamai.
„Flair“ tinka auginti lauke, taip pat užtvankoms.

Apie Flair braškių veislę

Kadangi „Flair“ yra atviro tipo augalas su ilgais žiedynais, pirmenybė teikiama vienkartinei užtvankai, o ne dvigubai užtvankai.
Veislė gali būti per anksti uždengus ar tuneliais. Nors „Flair“ yra gana ištverminga veislė, aukštus šakniastiebius reikėtų saugoti nuo žiemos šalnų. Svarbu, kad „Flair“ sukaupė pakankamai šaltų valandų, kol ją uždengė
„Flair“ yra veislė, ypač įdomi tiesioginiams rinkodaros specialistams, kurią reikia intensyviai valdyti po starto pavasarį. Visais auginimo sezonais jis turėtų būti pakankamai aprūpintas vandeniu! Tada ji turi pakankamą derlingumo potencialą, ypatingą ankstyvumą ir labai gerą skonį.