Audriaus Giraicio braskiu ukis

Su „Allegro“ veisle „Fresh Forward“ Clery brendimo srityje pristato labai perspektyvią naują veislę. Jų ypatinga stiprybė yra tinkamumas visiems rinkodaros kanalams. Pasirinkimas įtikina vidutiniais ir dideliais, tvirtais vaisiais. Vaisiai yra šviesiai raudoni, labai tolygiai kūgiškos formos, turintys didelę 1 komercinės klasės dalį. Derlius vis dar gerokai viršija Clery. Sultinguose vaisiuose yra didelis cukraus kiekis. Skonis labai geras. Tai ypač verta ankstyvajai komercinei veislei.
Allegro yra tvirtas augalas. Tai nėra labai jautri šaknų ligoms, tokioms kaip Phytophthora cactorum ir Verticillum. Lapų sveikata taip pat labai gera (mažas jautrumas miltligei).
Dėl vaisiaus botrito yra mažai problemų. Allegro yra energingas.
Tai ypač įdomu replikų svetainėse. Tuneliuose ir gryname dirvožemyje augimas gali būti per stiprus. Čia rekomenduojama ekonomiškai tręšti azotu. Šiame kontekste „Fresh Forward“ atlieka keletą bandymų, kad parengtų trąšų rekomendaciją.
Rekomenduojamas tolesnis sodinimo atstumas, nes skynimo našumas gali gerokai sumažėti, jei medynai yra per tankūs

Apie Allegro braškių veislę

Kita svarbi ankstyvos veislės savybė yra žiedynų ilgis. Allegro žydi po lapija arba lapų lygyje. Taigi gėlės daugiausia apsaugotos nuo vėlyvų šalnų. Tačiau jei augalas auga per daug, gali kilti problemų dėl žiedynų, kurie taip pat yra labai ilgi, sulenkimo. Taip pat prieš „Allegro“ galima labai lengvai užklijuoti foliją ar vilną.
Manome, kad Allegro yra įdomi nauja ankstyvoji veislė, kuri daro įspūdį vaisių kokybe ir labai gera augalų sveikata.
Dėl pakankamo vaisių dydžio, gero tvirtumo ir labai gero skonio jis tinka tiek prekybai, tiek tiesioginei rinkodarai.