Audriaus Giraiciobraskiu braskiu ukis

Tikėjimas yra vėlyva veislė Goossens Flevoplant veisimo programoje. Veislė sunoksta maždaug po 7-10 dienų po Elsantos, todėl yra įdomus nokinimo laikotarpis prieš pat Malwina.
Tikėjimas įtikina dideliais, tolygiai kūginiais, tvirtais vaisiais. Spalva yra vidutiniškai raudona su patraukliu blizgesiu

Apie Faith braškių veislę

Derlius didelis. Vaisiai yra dideli, jų individualus svoris yra didelis.
Apskritai „Faith“ save pristato kaip gero skonio ir labai gražios žievelės vaisių. Gerai šakoti vaisių medynai su dideliais vaisiais palengvina derliaus nuėmimą, todėl galima pasiekti labai aukštą skynimo lygį.
Tikėjimas yra labai energinga veislė, kurią reikėtų sodinti toliau. Žydi ilgesnį laiką ir taip užtikrina tolygų, ilgą derlių. Tikėjimą taip pat labai lengva pavėluoti.
Tikėjimas yra mažiau jautrus miltligei ir botritui, tačiau turėtų būti apsaugotas nuo Phythophthora cactorum. Čia rekomenduojamas profilaktinis gydymas įprastais preparatais (fosforo rūgštimi). Mūsų eksperimentų metu Tikėjimas nebuvo labai jautrus lietui.
Tikėjimas yra vėlyva Sonata ir Malwina veislė, kuri daro įspūdį ir geru skoniu, ir labai patrauklia žievele. Tai gerai tinka tiesioginei ir komercinei rinkodarai.